Lista nr 1, poz. 12.

Karolina Motyka-Kozioł

W 2003 roku ukończyłam Liceum Ogólnokształcące im. Feliksa Nowowiejskiego w Braniewie. W 2006 roku otrzymałam tytuł licencjata na Wydziale Historii i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. W 2008 roku zdobyłam tytuł magistra zarządzania na Wydziale Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa, Akademii Morskiej w Gdyni. W 2009 roku ukończyłam Studium Podyplomowe na Wydziale Pedagogiki, Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej, w tym samym roku ukończyłam również Studium Podyplomowe na Wydziale Europeistyki, Politologii i Dziennikarstwa w Ateneum Szkole Wyższej w Gdańsku. 
Obecnie pracuję z młodzieżą, osobami bezrobotnymi oraz niepełnosprawnymi. Samodzielnie prowadzę Młodzieżowe Centrum Kariery w Braniewie, m.in. w ramach tej działalności prowadzę zajęcia z przedsiębiorczości i doradztwa zawodowego w gimnazjach, szkołach ponadgimnazjalnych, instytucjach samorządowych oraz pozarządowych powiatu braniewskiego. 
Wspieram działalność stowarzyszeń pozarządowych. Od 2006 roku, jako wolontariusz Braniewskiego Centrum Integracji Społecznej. Od 2009 roku brałam czynny udział w utworzeniu Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Rybackiej „Zalew Wiślany” zrzeszającego rybaków Zalewu Wiślanego, przedsiębiorców, stowarzyszenia oraz samorządy z terenu Powiatu Braniewskiego i Elbląskiego. Obecnie jestem Wiceprzewodniczącą Komitetu Stowarzyszenia LGR "Zalew Wiślany”. Dzięki działalności założycieli Stowarzyszenia LGR „Zalew Wiślany” w 2011 roku województwo warmińsko-mazurskie otrzymało do wykorzystania ponad 26 mln złotych z programu „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013” PO Ryby 2007-2013”. 
Dzięki swej pracy oraz działalności w stowarzyszeniach, poznałam specyfikę regionu Warmii i Mazur. Do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej kandyduję, aby zająć się wsparciem stowarzyszeń, przedsiębiorców, wsparciem młodych ludzi w wejściu na rynek pracy oraz dobrym wykorzystaniem funduszy unijnych. Popieram pomysł przekopu Mierzei Wiślanej, który pozwoli na korzystanie z zasobów Morza Bałtyckiego rybakom i turystom z obszaru Zalewu Wiślanego. 
W wolnych chwilach uwielbiam czytać literaturę o tematyce fantastycznej oraz sensacyjnej, uwielbiam podróże, lubię czynnie spędzać wolny czas: jeżdżę skuterem wodnym, na łyżwo-rolkach, uprawiam nordic walking. Jestem szczęśliwą mężatką. Mąż Piotr rybak morski, rolnik oraz przedsiębiorca. 
„Praca z ludźmi i dla ludzi, jest dla mnie prawdziwą pasją życiową”.

Polacy mają prawo do życia w nowoczesnej, solidarnej i bezpiecznej Polsce!

Nowoczesna Polska to kraj cieszący się szybkim i zrównoważonym rozwojem gospodarczym, który pozwoli nam osiągnąć poziom życia zbliżony do dobrobytu w tzw. starej Unii Europejskiej; kraj ludzi odnoszących sukcesy dzięki umiejętności efektywnego korzystania z wiedzy, w tym z najnowszych narzędzi teleinformatycznych.

Solidarna Polska to kraj, w którym z owoców rozwoju gospodarczego korzystają także mniej zamożni obywatele i słabsze ekonomicznie regiony; kraj, w którym założenie rodziny i wychowanie dzieci spotyka się z należytym uznaniem i wsparciem ze strony państwa, w którym obywatele mają zagwarantowane godne emerytury i pomoc w trudnych sytuacjach.

Bezpieczna Polska to kraj, w którym obowiązuje zero tolerancji wobec łamania prawa, a sądy działają sprawnie i wydają sprawiedliwe wyroki; kraj, który ma godne miejsce we wspólnocie państw dzięki podporządkowanej interesowi narodowemu polityce oraz nowoczesnej armii.

Materiał wyborczy Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość.
02-018 Warszawa, ul. Nowogrodzka 84/86.
Sztab Okręgowy KW Prawo i Sprawiedliwość okręgu nr 34 - Elbląg.
82-300 Elbląg, ul. 1 Maja 2.